Ο συνδυασμός «Πελοποννησιακή Συμμαχία» και ο επικεφαλής της Γιάννης Μπουντρούκας σας καλούμε αύριο Πέμπτη, 16 Μαΐου 2019 στις 12:30 το μεσημέρι στην παρουσίαση του προγράμματος του συνδυασμού όπως αυτό διαμορφώθηκε μέσα από τον κοινωνικό διάλογο που ανέπτυξε ο συνδυασμός με τους πολίτες και τους κοινωνικούς εταίρους. Η παρουσίαση θα γίνει στο Εκλογικό Κέντρο στην οδό Δεληγιάννη 2 στην Τρίπολη.
Related articles
13 Σεπτεμβρίου, 2018
Οδ.Κωνσταντινόπουλος: “Η Κυβέρνηση ΣΥΡΙΖΑΝΕΛ αποκλείει 55 χωριά της Αρκαδίας από την επιδότηση για να παρακολουθούν τα ελληνικά κανάλια”
05 Μαρτίου, 2018
“Ων ουκ έσται τέλος… “- Διορίστηκε ο γιος Παπαγγελόπουλου στα ΕΛΠΕ με μισθό 4.600 ευρώ τον μήνα!
30 Απριλίου, 2018