![](https://arcadia-live.gr/wp-content/uploads/2019/02/fdgfsdas.jpg)
Με νέους υποψήφιους “δυναμώνει” καθημερινά η “Πελοποννησιακή Συμμαχία” του Γιάννη Μπουντρούκα. Σήμερα ( 22/2/19 ) ο Υποψήφιος Περιφερειάρχης Πελοποννήσου ανακοινώνει άλλες τέσσερις υποψηφιότητες που θα συμβάλουν σημαντικά στον αγώνα που κάνει ο Συνδυασμός προκειμένου να αλλάξει τα πράγματα στην Περιφέρεια Πελοποννήσου. Δύο υποψήφιοι είναι από την Περιφερειακή Ενότητα Μεσσηνίας ( Αποστολόπουλος Σωτήρης και Σαραντάκη Άννα ), μία από την Περιφερειακή Ενότητα Αργολίδας ( Μανού Δήμητρα ) και άλλος ένας από την Περιφερειακή Ενότητα Κορινθίας ( Κυριάκος Δημήτρης ). Ο Υποψήφιος Περιφερειάρχης Πελοποννήσου κ. Γιάννης Μπουντρούκας καλωσορίζει τους τέσσερις νέους υποψήφιους στη μεγάλη οικογένεια της ¨Πελοποννησιακής Συμμαχίας” και τους εύχεται “καλό αγώνα |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
Από το Βλάση Μεσσηνίας. Σπούδασε οικονομικά της υγείας και έκανε master
στη διοίκηση μονάδων υγείας καθώς και master στα χρηματοοικονομικά.
Εργάζεται στον ιδιωτικό τομέα.
![](https://ci4.googleusercontent.com/proxy/-9SAAoNYnEiWZzDfeMAkA__V87t0CxYsEdgaG3DgabgC49XlL5tOWL-mveH-iklGMayxIUax6gkz_LDhnaoXVDmYYeKzghDkOTVt22plK4ZRTWHxOIwUybUwsroUV7I89lK3fJY7rx2Jn1wJ6ClVfMXTbyMZsRIrcCo=s0-d-e1-ft#https://gallery.mailchimp.com/1445ef07d108ee79bcef07f99/images/e0280e43-e3f3-4a3a-b912-c0675c2bbc11.jpg)
ΣΑΡΑΝΤΑΚΗ ΑΝΝΑ
Από την Μεσσήνη Μεσσηνίας, Τραπεζικός.
![](https://ci4.googleusercontent.com/proxy/4RbQVndXM8IqvkV1c0U5Q6vfxD6_t95tsYUY66tddeI3ocrtyeDhIB7p5q_vtJMot3dhFrYte96VLevcLoVvhLeOO5JVAlhBn1pR5d9kCeK2N8Qz6eykX3YLIQW9KNXXkoAB3COH94HTxh0HHoyhTXT3KOPTu1VGG5E=s0-d-e1-ft#https://gallery.mailchimp.com/1445ef07d108ee79bcef07f99/images/cb3f9378-00e3-419c-a1f6-112b4c871457.jpg)
ΜΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
Από το Άργος, Επιστημονικός συνεργάτης.
![](https://ci3.googleusercontent.com/proxy/Aac3817CpcrvLYTtVkfahnOGlUFLIxwxlGpTEdUWuaPsQ4RGEYm8qtbzl5lo0ObMbApgsFESLRKcim-DCaK_BiZBYalCs97Z_ieAJombmbHodnbcwC-moXqGo7bl96EQHOA9I3fq50K5qCoDpzITpLxvvRdaI0zYgUBy=s0-d-e1-ft#https://gallery.mailchimp.com/1445ef07d108ee79bcef07f99/images/d907b3fe-ac0b-4b36-8e47-1cf5086dd437.jpeg)
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Από Αρχαίες Κλεωνές Νεμέας, ελεύθερος επαγγελματίας Γεωπόνος.
![](https://ci6.googleusercontent.com/proxy/e5hGdZ158Q8Un8ZIouSrfUjxqgqd966d5PzOwbAdjYAHTOOsJHdHGCLx-5cuZO15wUUNdAzS6Of44T-FhHwy4nyJUItOc6pDr2rpK2x-WePvbYrf1npo39jGplyeNM_mTof0gLpkKb9E38XfmLCyCltJwDcP7TIeOmdWC0ts0I0=s0-d-e1-ft#https://gallery.mailchimp.com/1445ef07d108ee79bcef07f99/_compresseds/81bfe95d-9a58-473a-b44a-3f4f4b959197.jpg)