![Ο Εμμανουήλ Σκαντζός παραβρέθηκε στα εγκαίνια των γραφείων της Περιφερειακής Ομοσπονδίας ΑμεΑ Πελοποννήσου](https://arcadia-live.gr/wp-content/uploads/2023/07/7afb379e7dba4fb806ef7c538b5954c1_XL.jpg)
![Ο Εμμανουήλ Σκαντζός παραβρέθηκε στα εγκαίνια των γραφείων της Περιφερειακής Ομοσπονδίας ΑμεΑ Πελοποννήσου](https://www.arcadialive.gr/images/joomgrabber/2023-07/1daba06e3a.jpeg)
Ο Αντιπεριφερειάρχης Π.Ε Αρκαδίας Εμμανουήλ Σκαντζός παραβρέθηκε την Παρασκευή 28-07-2023 στα εγκαίνια των γραφείων της Περιφερειακής Ομοσπονδίας ΑμεΑ Πελοποννήσου και του Συλλόγου ΑμεΑ Νομού Αρκαδίας στην Τρίπολη όπου έκανε την πρώτη επίσημη εμφάνιση του ο υποψήφιος Περιφερειάρχης Πελοποννήσου κος Δημήτριος…
Το κλίμα ήταν πολύ θετικό & οι πολίτες αντιμετώπισαν τον υποψήφιο Περιφερειάρχη με εγκαρδιότητα.
Ο Αντιπεριφερειάρχης ευχήθηκε καλή επιτυχία στον υποψήφιο Περιφερειάρχη και τόνισε τα εξής:
«Θα δώσουμε όλοι μαζί τον αγώνα μας για να υπάρξει συνέχεια στο έργο που έχει επιτελεστεί τα τελευταία τέσσερα χρόνια και να περάσουμε σε μια νέα εποχή για την Περιφέρεια Πελοποννήσου.»
#ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ_ΣΚΑΝΤΖΟΣ