![](https://arcadia-live.gr/wp-content/uploads/2019/02/pavlis-prosklisi-pitas-1024x487.jpg)
Ο Δήμαρχος Τρίπολης Δημήτρης Παυλήςσας προσκαλεί στην κοπή της πίτας του συνδυασμού «Τρίπολη – Πρωτεύουσα του Μοριά» που θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 25 Φεβρουαρίου 2019 στις 6.30 μ.μστο Αμφιθέατρο του Πνευματικού Κέντρου Δήμου Τρίπολης.
Ο Δήμαρχος Τρίπολης Δημήτρης Παυλήςσας προσκαλεί στην κοπή της πίτας του συνδυασμού «Τρίπολη – Πρωτεύουσα του Μοριά» που θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 25 Φεβρουαρίου 2019 στις 6.30 μ.μστο Αμφιθέατρο του Πνευματικού Κέντρου Δήμου Τρίπολης.