![](https://arcadia-live.gr/wp-content/uploads/2021/03/8ff0d393ed2f7e043dcd00e0120dfeab_M.jpg)
Το μπέρδεμα των ελληνικών και γερμανικών αρχών αποκάλυψε η εκπομπή «Φως στο Τούνελ» που είχε σαν αποτέλεσμα να μείνει στα αζήτητα η σορός του 41χρονου Τριπολιτσιώτη και τελικά να αποτεφρωθεί.
(Feed generated with FetchRSS)
Το μπέρδεμα των ελληνικών και γερμανικών αρχών αποκάλυψε η εκπομπή «Φως στο Τούνελ» που είχε σαν αποτέλεσμα να μείνει στα αζήτητα η σορός του 41χρονου Τριπολιτσιώτη και τελικά να αποτεφρωθεί.
(Feed generated with FetchRSS)