![Οι καταρτιζόμενοι του ΔΙΕΚ του Παναρκαδικού Γενικού Νοσοκομείου Τρίπολης ενημερώθηκαν για επίκαιρα θέματα](https://arcadia-live.gr/wp-content/uploads/2023/11/8a8ce6afbd18790773287a6be49ce1f2_XL.jpg)
![Οι καταρτιζόμενοι του ΔΙΕΚ του Παναρκαδικού Γενικού Νοσοκομείου Τρίπολης ενημερώθηκαν για επίκαιρα θέματα](https://www.arcadialive.gr/images/joomgrabber/2023-11/28f7ae4947.jpeg)
Ευχαριστούμε θερμά την κυρία Παπουτσή Γεωργία Επόπτρια Δημόσιας Υγείας, τον κύριο Γκαργκάσουλα Ανδρέα Νοσηλευτή Λοιμώξεων, για την εξαιρετική και πληρέστατη παρουσίαση των νέων δεδομένων καθώς και τις κυρίες Στειακάκη Μαρία Προϊσταμένη του τμήματος Ελέγχου, Ποιότητας, Έρευνας και Συνεχιζόμενης Εκπαίδευσης και Βόσου Κωνσταντίνα Διοικητική Υπάλληλο του αρμόδιου τμήματος για την εξαιρετική συνεργασία!
![Οι καταρτιζόμενοι του ΔΙΕΚ του Παναρκαδικού Γενικού Νοσοκομείου Τρίπολης ενημερώθηκαν για επίκαιρα θέματα](https://www.arcadialive.gr/images/joomgrabber/2023-11/28f7ae4947.jpeg)
Ευχαριστούμε θερμά την κυρία Παπουτσή Γεωργία Επόπτρια Δημόσιας Υγείας, τον κύριο Γκαργκάσουλα Ανδρέα Νοσηλευτή Λοιμώξεων, για την εξαιρετική και πληρέστατη παρουσίαση των νέων δεδομένων καθώς και τις κυρίες Στειακάκη Μαρία Προϊσταμένη του τμήματος Ελέγχου, Ποιότητας, Έρευνας και Συνεχιζόμενης Εκπαίδευσης και Βόσου Κωνσταντίνα Διοικητική Υπάλληλο του αρμόδιου τμήματος για την εξαιρετική συνεργασία!