![Εμμανουήλ Σκαντζός: Αυτοψία στις δεξαμενές νερού για ανάγκες πυρόσβεσης της Αρκαδίας](https://arcadia-live.gr/wp-content/uploads/2023/08/fe19928d5e4d53502b7512a0451f7896_XL.jpg)
![Εμμανουήλ Σκαντζός: Αυτοψία στις δεξαμενές νερού για ανάγκες πυρόσβεσης της Αρκαδίας](https://arcadia-live.gr/wp-content/uploads/2023/08/54f6748dcc.jpeg)
Ο Αντιπεριφερειάρχης Π.Ε Αρκαδίας Εμμανουήλ Σκαντζός πραγματοποίησε σήμερα 01-08-2023 αυτοψία στα Μαγούλιανα όπου τοποθετείται στο Μαίναλο η τελευταία από τις δώδεκα δεξαμενές χωρητικότητας 300 κυβικών νερού για ανάγκες πυρόσβεσης της Περιφερειακής Ενότητας Αρκαδίας.
Η προστασία του περιβάλλοντος είναι βασική προτεραιότητα της Περιφερειακής Αρχής.
Η πρόληψη που είναι και αρμοδιότητα της Περιφέρειας αποτελεί βασικό παράγοντα για να προστατευτεί το φυσικό μας περιβάλλον.
#ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ_ΣΚΑΝΤΖΟΣ