![](https://arcadia-live.gr/wp-content/uploads/2021/04/a4cba44d33e07f5721778317710f472d_M.jpg)
Ο Δήμος Βόρειας Κυνουρίας στα πλαίσια του Επιχειρησιακού Προγράμματος Επισιτιστικής και Βασικής Υλικής Συνδρομής, το οποίο χρηματοδοτείται από το Ταμείο Ευρωπαϊκής Βοήθειας για τους Απόρους (ΤΕΒΑ).
(Feed generated with FetchRSS)
Ο Δήμος Βόρειας Κυνουρίας στα πλαίσια του Επιχειρησιακού Προγράμματος Επισιτιστικής και Βασικής Υλικής Συνδρομής, το οποίο χρηματοδοτείται από το Ταμείο Ευρωπαϊκής Βοήθειας για τους Απόρους (ΤΕΒΑ).
(Feed generated with FetchRSS)