![Στην Γορτυνία την Πέμπτη 15/6 ο Οδυσσέας Κωνσταντινόπουλος](https://arcadia-live.gr/wp-content/uploads/2023/06/d4bd25d24cb39931f8972bcd06b31b8f_XL.jpg)
![Στην Γορτυνία την Πέμπτη 15/6 ο Οδυσσέας Κωνσταντινόπουλος](https://arcadia-live.gr/wp-content/uploads/2023/06/056120d2c4.jpeg)
Σε ένα Δήμο που το ΠΑΣΟΚ – ΚΙΝΑΛ κατάφερε να καταλήξει δεύτερο στις εκλογές της 21ης Μαΐου ο Υπ.
Παράλληλα θέλει να τους ζητήσει να στηρίξουν και πάλι το ΠΑΣΟΚ – ΚΙΝΑΛ προκειμένου να ισχυροποιηθεί περισσότερο εκλογικά και να ασκήσει μία σοβαρή και αξιόπιστη αντιπολίτευση από την επόμενη μέρα των εκλογών της 25ης Ιουνίου 2023.
Η περιοδεία του Υπ. Βουλευτή Αρκαδίας κ. Οδυσσέα Κωνσταντινόπουλου στη Γορτυνία θα ολοκληρωθεί το βράδυ της Πέμπτης ( 7.30 μ.μ. ) με μία συνάντηση φίλων και νεολαίων της ευρύτερης περιοχής που θα πραγματοποιηθεί στο Σταυροδρόμι Τροπαίων.
Μέχρι και την τελευταία ημέρα των εκλογών ο κ. Οδυσσέας Κωνσταντινόπουλος θα προσπαθήσει να επισκεφτεί όλες τις περιοχές της Αρκαδίας δίνοντας έτσι τη μάχη για ένα ισχυρό ΠΑΣΟΚ – ΚΙΝΑΛ.