Η δημοτική παράταξη «Τρίπολη – Πρωτεύουσα του Μοριά» με ομόφωνη απόφασή της, καλεί όλους τους δημότες της Τρίπολης και ιδιαίτερα αυτούς που μας τίμησαν με την ψήφο τους και τους ευχαριστούμε για αυτό, να προσέλθουν μαζικά στην εκλογική διαδικασία της Κυριακής για την ανάδειξη του νέου Δημάρχου Τρίπολης και να ψηφίσουν τον ικανότερο κατά την κρίση τους.
Related articles
20 Μαρτίου, 2019
Ακύρωσε επίσκεψη σε Βεργίνα και Βέροια ο Νίκος Παππάς, μετά τις διαμαρτυρίες στο Κιλκίς!
12 Απριλίου, 2020