![](https://arcadia-live.gr/wp-content/uploads/2021/02/baf6cd997c3b6eea26d82cc13ed883da_M.jpg)
Την πρόοδο των εργασιών στο Γυμνάσιο – Λύκειο Λεβιδίου, διαπίστωσε, κατά τη διάρκεια επίσκεψής του, το Σάββατο (20/2/2021), ο Δήμαρχος κ. Κώστας Τζιούμης, συνοδευόμενος από υπηρεσιακούς παράγοντες του Δήμου Τρίπολης.
(Feed generated with FetchRSS)
Την πρόοδο των εργασιών στο Γυμνάσιο – Λύκειο Λεβιδίου, διαπίστωσε, κατά τη διάρκεια επίσκεψής του, το Σάββατο (20/2/2021), ο Δήμαρχος κ. Κώστας Τζιούμης, συνοδευόμενος από υπηρεσιακούς παράγοντες του Δήμου Τρίπολης.
(Feed generated with FetchRSS)