![Στολισμός Χριστουγεννιάτικου Δέντρου στο Smash Tripolis](https://arcadia-live.gr/wp-content/uploads/2023/12/686042f13095f1670c50083d946a83fd_XL.jpg)
![Στολισμός Χριστουγεννιάτικου Δέντρου στο Smash Tripolis](https://www.arcadialive.gr/images/joomgrabber/2023-12/4a5410a81f.jpeg)
Παρουσία γονέων, φίλων και μελών της Διοίκησης, πραγματοποιήθηκε την Παρασκευή 1η Δεκεμβρίου η Χριστουγεννιάτικη γιορτή του Smash Tripolis tennis club και του Αρκαδικού ομίλου αντισφαίρισης .
Ήταν μια όμορφη εκδήλωση όπου κυριάρχησαν τα χαμόγελα και το κέφι των παιδιών και συνοδεύτηκε με ανταλλαγές ευχών για την εορταστική περίοδο που διανύουμε.
Η προπονητική ομάδα του Smash και του Αρκαδικού ομίλου αντισφαίρισης (Ψυχογυιός, Κουλούρης, Ξαγάς) εύχεται σε όλους από καρδιάς Χρόνια Πολλά , καλή Χρονιά, υγεία και ευτυχία για κάθε μέρα του χρόνου.