![](https://arcadia-live.gr/wp-content/uploads/2021/03/2c98f313b6cdfc632788b90ee139ece2_M.jpg)
Ο Δήμος Βόρειας Κυνουρίας σε συνεργασία με τη Δημοτική Κοινωφελή Επιχείρηση διοργάνωσαν δράση συγκέντρωσης αγαθών για τους σεισμόπληκτους της Περιφερειακής Ενότητας Λάρισας.
(Feed generated with FetchRSS)
Ο Δήμος Βόρειας Κυνουρίας σε συνεργασία με τη Δημοτική Κοινωφελή Επιχείρηση διοργάνωσαν δράση συγκέντρωσης αγαθών για τους σεισμόπληκτους της Περιφερειακής Ενότητας Λάρισας.
(Feed generated with FetchRSS)