![Οι ευχαριστίες του Παύλου Μπιράτση σε όσους συνέβαλλαν στη δημιουργία της σημαίας της Επανάστασης](https://arcadia-live.gr/wp-content/uploads/2023/09/7ed599521c4b3823967a18924359fbff_XL.jpg)
![Οι ευχαριστίες του Παύλου Μπιράτση σε όσους συνέβαλλαν στη δημιουργία της σημαίας της Επανάστασης](https://arcadia-live.gr/wp-content/uploads/2023/09/54eab0f670.jpeg)
Συγκεκριμένα αναφέρει, παραθέτοντας και φωτογραφικό υλικό:
Ξεκίνησε από μια ιδέα !
Μελετήθηκε πολύ και άλλαξε πολλές φορές μορφή και διαστάσεις…
Άρχισε να κόβεται κομμάτια και να ενώνεται …. Μέχρι που 23 Σεπτεμβρίου 2023 ανέβηκε στον ουρανό της Τριπολιτσάς . Έβαλαν πολλοί το χεράκι τους , ο καθένας εκεί που μπορούσε .
Ένα τεράστιο ευχαριστώ στους Κώστα Τζιουμη, Δημήτρη Μπακο Ματινα Αγγελοπουλου , Κωνσταντίνο Σκιντζη ,Βασιλη Κοττη , Μπαμπη Κοττη ,Χρήστο Μπιρατσης , Δημήτρη Γιοβα Κατερινα Πλεσσια ,Σοφια Πανουσιερη ,Αναστασια Πλεσσια ,Μαρια Μπιρατσης ,Κωνσταντινα Μπιρατσης , Σταθης Τσοκανας Γιαννης Παπαγεωργακης μαζί με το 3ο σύστημα προσκόπων Τριπολης ,Αθανάσιος Πορτιας , Βασιλης Πουλοπουλος ,Τακης Μπραβος , Αγγελος Μπεζιν, Βασίλης Καρατζάς, Σταύρος Ανδρονακος , Φωτης τσαρουχας, ΧρυσόΒίτσιωτης Δημητρης, Χαρά Μπράβου,Γιαννα Τσαντηλα , Κατια Μανωλοπουλου , Ελισαβετ Κολλονιαρη , Ελενη Τριανταφυλλοπουλου , Λεμονια παπαγεωργιου ,Δημητρης Αλεξοπουλος , Εμπορικός σύλλογος Τριπολης …..
Όλοι αυτοί και άλλοι αν χρειαζόταν συνεργαστήκαμε με ενθουσιασμό άψογα για να έχουμε αυτό το αποτέλεσμα !!!
Μπράβο σε όλους !!!