![Ο Εμμανουήλ Σκαντζός παρευρέθηκε στις εκδηλώσεις για την αναβίωση του εθίμου του Αι-Γιώργη στην Δημοτική Κοινότητα Νεστάνης](https://arcadia-live.gr/wp-content/uploads/2023/04/efbfa415f3fbaa63b8f70007d868a955_XL.jpg)
![Ο Εμμανουήλ Σκαντζός παρευρέθηκε στις εκδηλώσεις για την αναβίωση του εθίμου του Αι-Γιώργη στην Δημοτική Κοινότητα Νεστάνης](https://www.arcadialive.gr/images/joomgrabber/2023-04/94ad0f4a3c.jpeg)
Ο Αντιπεριφερειάρχης Π.Ε Αρκαδίας Εμμανουήλ Σκαντζός παρευρέθηκε την Κυριακή 23-4-2023 στις εκδηλώσεις για την αναβίωση του εθίμου του Αι-Γιώργη στην Δημοτική Κοινότητα Νεστάνης.
Με την παρουσία τους τίμησαν τις εκδηλώσεις ο πρόεδρος του χωριού κ.Σπέντζος, ο Δήμαρχος Τρίπολης κ.Τζιούμης, Αντιδήμαρχοι, o Περιφερειακός Σύμβουλος κ.Ρουμελιώτης, ο υποψήφιος βουλευτής ΝΔ κ.Σπυρόπουλος, ο υποψήφιος Δήμαρχος κ.Σμυρνιώτης, ο πρόεδρος του Αστέρα Τρίπολης κ.Μποροβήλος και πλήθος πιστών.
Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες και εορτάζουσες
#ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ_ΣΚΑΝΤΖΟΣ #εκδηλωση