![Μεγάλος νικητής στην Βόρεια Κυνουρία ο Γιώργος Καμπύλης](https://arcadia-live.gr/wp-content/uploads/2023/10/edd04983af5012537b793706f0dd2d08_XL.jpg)
![Μεγάλος νικητής στην Βόρεια Κυνουρία ο Γιώργος Καμπύλης](https://www.arcadialive.gr/images/joomgrabber/2023-10/b7d6224493.jpeg)
Ο Γιώργος Καμπύλης και ο συνδυασμός «Πρωτοβουλία Αλλαγής» αναδείχθηκαν νικητές στον Δήμο Βόρειας Κυνουρίας με ποσοστό 53,63%, έναντι του Δημήτρη Γκαύρου με ποσοστό 42,82%.
#Εκλογές #ΕΚΛΟΓΕΣ_2023 #ΒΟΡΕΙΑ_ΚΥΝΟΥΡΙΑ #γιωργος_καμπυλης
![Μεγάλος νικητής στην Βόρεια Κυνουρία ο Γιώργος Καμπύλης](https://www.arcadialive.gr/images/joomgrabber/2023-10/b7d6224493.jpeg)
Ο Γιώργος Καμπύλης και ο συνδυασμός «Πρωτοβουλία Αλλαγής» αναδείχθηκαν νικητές στον Δήμο Βόρειας Κυνουρίας με ποσοστό 53,63%, έναντι του Δημήτρη Γκαύρου με ποσοστό 42,82%.
#Εκλογές #ΕΚΛΟΓΕΣ_2023 #ΒΟΡΕΙΑ_ΚΥΝΟΥΡΙΑ #γιωργος_καμπυλης