![Γιώργος Καπλάνης: «Συζητάμε για το παρόν συνδιαμορφώνουμε το μέλλον»](https://arcadia-live.gr/wp-content/uploads/2023/07/5490a894acda02ac93b01510da1ccb61_XL.jpg)
![Γιώργος Καπλάνης: «Συζητάμε για το παρόν συνδιαμορφώνουμε το μέλλον»](https://arcadia-live.gr/wp-content/uploads/2023/07/c557002081.jpeg)
Πραγματοποιήθηκε την Πέμπτη 29/6/2023 η πρώτη συνάντηση διαλόγου του υποψήφιου Δημάρχου Γορτυνίας Γιώργου Καπλάνη με ετεροδημότες από τις περιοχές της Αθήνας.
Σκοπός την συνάντησης ήταν η ανάδειξη των θεμάτων που απασχολούν την Γορτυνία καθώς και η διαμόρφωση του προεκλογικού προγράμματος της Δημοτικής Παράταξης Γορτυνία-Νέα Αφετηρία.
#ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ_ΕΚΛΟΓΕΣ_2023 #ΕΚΛΟΓΕΣ_ΔΗΜΟΥ_ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ_2023 #ΓΙΩΡΓΟΣ_ΚΑΠΛΑΝΗΣ