![Νίκος Τσιαμούλος: « 3 χρόνια κλειστό Κολυμβητήριο έχει όνομα Κώστας Τζιούμης»](https://arcadia-live.gr/wp-content/uploads/2023/06/e748647445cc7fb6fbaaccd9598417ac_XL.jpg)
![Νίκος Τσιαμούλος: « 3 χρόνια κλειστό Κολυμβητήριο έχει όνομα Κώστας Τζιούμης»](https://www.arcadialive.gr/images/joomgrabber/2023-06/56ed4034ad.jpeg)
Χθες 20/6 πραγματοποιήθηκε το Δημοτικό Συμβούλιο του Δήμου Τρίπολης.
Ο Νικόλαος Τσιαμούλος στο θέμα του Κολυμβητηρίου ανέφερε: «3 χρόνια κλειστό Κολυμβητήριο έχει όνομα Κώστας Τζιούμης και δεν έχετε πει ούτε μια συγνώμη.
Στο υπουργείο δεν υπάρχει πουθενά η σύμβαση, Ο κόσμος πηγαίνει στο Κολυμβητήριο Άργους και ρωτήστε τι λέει η κοινωνία για αυτό. Έχουμε χάσει πολλές αθλητικές διοργανώσεις. Η ανεπάρκεια στο μεγαλείο της.»
#ΝΙΚΟΣ_ΤΣΙΑΜΟΥΛΟΣ