![](https://arcadia-live.gr/wp-content/uploads/2021/02/ce944a0e307e61c9256281fa7d3d3c70_M.jpg)
Η Επιτροπή Πρωτοβουλίας Συνδέσμου Παντοπωλών Τριπόλεως πραγματοποίησε μια σημαντική δωρεά στο Παναρκαδικό Νοσοκομείο Τρίπολης με μηχανήματα εξειδικευμένα για το Τμήμα Covid-19.
(Feed generated with FetchRSS)
Η Επιτροπή Πρωτοβουλίας Συνδέσμου Παντοπωλών Τριπόλεως πραγματοποίησε μια σημαντική δωρεά στο Παναρκαδικό Νοσοκομείο Τρίπολης με μηχανήματα εξειδικευμένα για το Τμήμα Covid-19.
(Feed generated with FetchRSS)