![](https://arcadia-live.gr/wp-content/uploads/2020/12/5074617e7d68813406db0390a9a47e93_M.jpg)
Κατόπιν αιτήσεως του Δήμου Τρίπολης προς τον ΕΟΔΥ, θα διενεργηθούν προληπτικά, δωρεάν τεστ ανίχνευσης κορωνοϊού , την Τετάρτη 23/12/2020, σε όσους πολίτες επιθυμούν να υποβληθούν σε έλεγχο.
(Feed generated with FetchRSS)
Κατόπιν αιτήσεως του Δήμου Τρίπολης προς τον ΕΟΔΥ, θα διενεργηθούν προληπτικά, δωρεάν τεστ ανίχνευσης κορωνοϊού , την Τετάρτη 23/12/2020, σε όσους πολίτες επιθυμούν να υποβληθούν σε έλεγχο.
(Feed generated with FetchRSS)