![](https://arcadia-live.gr/wp-content/uploads/2020/11/95e84f353de4fda9173eaf238fe33615_M.jpg)
Την Τρίτη 10 Νοεμβρίου 2020. ο Δήμαρχος Τρίπολης και Πρόεδρος ΔΣ ΔΕΥΑΤ κ. Κώστας Τζιούμης, πραγματοποίησε αυτοψία στο έργο που βρίσκεται σε εξέλιξη στον οικισμό Αγ. Σώστη.
(Feed generated with FetchRSS)
Την Τρίτη 10 Νοεμβρίου 2020. ο Δήμαρχος Τρίπολης και Πρόεδρος ΔΣ ΔΕΥΑΤ κ. Κώστας Τζιούμης, πραγματοποίησε αυτοψία στο έργο που βρίσκεται σε εξέλιξη στον οικισμό Αγ. Σώστη.
(Feed generated with FetchRSS)