![](https://arcadia-live.gr/wp-content/uploads/2019/01/ba5306a1620f81008b2c01baa6dd1330_XL.jpg)
Από τη Διοίκηση του Παναρκαδικού Α.Ο. ανακοινώνεται η λύση της συνεργασίας της Ομάδας μας με τον Προπονητή κ. Αντώνη Μαυρέα. Στην ομόφωνη απόφαση του Δ.Σ.που ελήφθη χθες ( 21/1/2019 ) υπογραμμίζεται η μεγάλη προσφορά του κ. Αντώνη Μαυρέα στην ιστορική ομάδα του Παναρκαδικού Α.Ο. και τονίζεται ότι χωρίς την παρουσία του στην αρχή της αγωνιστικής χρονιάς η κάθοδος της Ομάδας μας στη Γ Εθνική θα ήταν αδύνατη. Η Διοίκηση αποχαιρετά ένα γνήσιο φίλο του Παναρκαδικού Α.Ο. και του εύχεται καλή συνέχεια στην προπονητική του καριέρα.