Ένας 83χρονος πνίγηκε ενώ κολυμπούσε στην παραλία του Ξηροπήγαδου. Ο άτυχος άνδρας παρά τις προσπάθειες που έγιναν από γιατρό που βρέθηκε κοντά στην παραλία και στο Κέντρο Υγείας Άστρους δεν κατάφερε να παραμείνει στη ζωή. Η συνθήκες ακόμη είναι αδιευκρίνιστες.
Related articles
04 Σεπτεμβρίου, 2021
Παράδοση ζωοτροφών από τον Δήμο Βόρειας Κυνουρίας στους πυρόπληκτους κτηνοτρόφους της Γορτυνίας
15 Φεβρουαρίου, 2018