Η δημοτική παράταξη «Τρίπολη – Πρωτεύουσα του Μοριά» με ομόφωνη απόφασή της, καλεί όλους τους δημότες της Τρίπολης και ιδιαίτερα αυτούς που μας τίμησαν με την ψήφο τους και τους ευχαριστούμε για αυτό, να προσέλθουν μαζικά στην εκλογική διαδικασία της Κυριακής για την ανάδειξη του νέου Δημάρχου Τρίπολης και να ψηφίσουν τον ικανότερο κατά την κρίση τους.
Related articles
04 Οκτωβρίου, 2018
Οδ.Κωνσταντινόπουλος: “Περισσότερο από ένα μήνα χωρίς στεφανιογράφο το Νοσοκομείο Τρίπολης – πότε θα επισκευασθεί;”
13 Νοεμβρίου, 2018
Κωνσταντινόπουλος για Παναρκαδικό: “Χαίρομαι που μετά από τη δημόσια καταγγελία μου, βρέθηκαν τα φάρμακα για τους καρκινοπαθείς συντοπίτες μας”
13 Απριλίου, 2020