![Πρόσκληση στη σχολική εορταστική εκδήλωση της 200ης Επετείου της «Β΄ εν Άστρει Εθνικής Συνέλευσης των Ελλήνων»](https://arcadia-live.gr/wp-content/uploads/2023/06/a479c3685e209fde1a2889a17c2231a6_XL.jpg)
![Πρόσκληση στη σχολική εορταστική εκδήλωση της 200ης Επετείου της «Β΄ εν Άστρει Εθνικής Συνέλευσης των Ελλήνων»](https://arcadia-live.gr/wp-content/uploads/2023/06/e583c17953.jpeg)
Ο Δήμος Βόρειας Κυνουρίας σας προσκαλεί στη σχολική εορταστική εκδήλωση της 200ης Επετείου της «Β΄ εν Άστρει Εθνικής Συνέλευσης των Ελλήνων», την Τρίτη 6 Ιουνίου 2023 και ώρα έναρξης 7.00μ.
μ., στο Ίδρυμα «Μνήμη Αγγελικής & Λεωνίδα Ζαφείρη».
Στην εκδήλωση, εξαιρετικού συμβολισμού, η μαθητική και εκπαιδευτική κοινότητα ενώνουν τις δημιουργίες τους, μέσα από τα μάτια και τη ματιά των μαθητών.
#εκδηλωση