![](https://arcadia-live.gr/wp-content/uploads/2021/03/d10c447c7d25126f802af2d09ce0716b_M.jpg)
Ξεκίνησε η εφαρμογή καταπολέμησης κουνουπιών για το έτος 2021 στο φυσικό και εν μέρει στο περιαστικό σύστημα του Δήμου Βόρειας Κυνουρίας. Η πρώτη εφαρμογή ψεκασμού πραγματοποιήθηκε από 05 έως 07 Μαρτίου.
(Feed generated with FetchRSS)
Ξεκίνησε η εφαρμογή καταπολέμησης κουνουπιών για το έτος 2021 στο φυσικό και εν μέρει στο περιαστικό σύστημα του Δήμου Βόρειας Κυνουρίας. Η πρώτη εφαρμογή ψεκασμού πραγματοποιήθηκε από 05 έως 07 Μαρτίου.
(Feed generated with FetchRSS)