![](https://arcadia-live.gr/wp-content/uploads/2020/12/d3023c39d7ba8e3940bfdf45f20592e6_M.jpg)
Σε ειδική εκδήλωση παρουσίασης έργων και δράσεων για την ενίσχυση του Παναρκαδικού Νοσοκομείου παρευρέθηκε και μίλησε, το μεσημέρι της Παρασκευής, ο Δήμαρχος Τρίπολης κ. Κώστας Τζιούμης.
(Feed generated with FetchRSS)
Σε ειδική εκδήλωση παρουσίασης έργων και δράσεων για την ενίσχυση του Παναρκαδικού Νοσοκομείου παρευρέθηκε και μίλησε, το μεσημέρι της Παρασκευής, ο Δήμαρχος Τρίπολης κ. Κώστας Τζιούμης.
(Feed generated with FetchRSS)