![](https://arcadia-live.gr/wp-content/uploads/2020/12/906e58ebdd2d0d0abb9437f5634b90de_M.jpg)
Η δημοτική αρχή της Τρίπολης συνεχίζει, με αμείωτη ένταση, να προχωρά σε μεγάλες και μικρές παρεμβάσεις, με απώτερο στόχο τη διαρκή βελτίωση της καθημερινότητας όλων των δημοτών.
(Feed generated with FetchRSS)
Η δημοτική αρχή της Τρίπολης συνεχίζει, με αμείωτη ένταση, να προχωρά σε μεγάλες και μικρές παρεμβάσεις, με απώτερο στόχο τη διαρκή βελτίωση της καθημερινότητας όλων των δημοτών.
(Feed generated with FetchRSS)