Εξιχνιάστηκαν, ύστερα από αστυνομική έρευνα του Αστυνομικού Τμήματος Τροπαίων, δύο (2) περιπτώσεις κλοπών σε ισάριθμα οχήματα ημεδαπών, που είχαν γίνει την 25.11.2018, στα Τρόπαια Αρκαδίας. Για τις υποθέσεις αυτές, σχηματίσθηκε δικογραφία σε βάρος ενός (1) 34χρονου ημεδαπού, για κλοπή.
Related articles
30 Ιανουαρίου, 2021
Αντιρρήσεις Δήμου Τρίπολης προς τη Ρ.Α.Ε. για την εγκατάσταση ανεμογεννητριών
18 Ιουνίου, 2018