![Εμμανουήλ Σκαντζός | Πραγματοποίησε επίσκεψη στο έργο «Συντήρηση, ασφαλτόστρωση της οδού Παλούμπα – Παππαδά»](https://arcadia-live.gr/wp-content/uploads/2023/06/a3ce949444935205c631708dbc5c98ce_XL.jpg)
![Εμμανουήλ Σκαντζός | Πραγματοποίησε επίσκεψη στο έργο «Συντήρηση, ασφαλτόστρωση της οδού Παλούμπα – Παππαδά»](https://www.arcadialive.gr/images/joomgrabber/2023-06/d323905ca5.jpeg)
Επίσκεψη πραγματοποίησε ο Αντιπεριφερειάρχης Π.Ε. Αρκαδίας Εμμανουήλ Σκαντζός στο έργο «Συντήρηση, ασφαλτόστρωση της οδού Παλούμπα – Παππαδά » προϋπολογισμού 350.000 €.
Πέρυσι το καλοκαίρι σε συνάντηση με τους προέδρους και τους κατοίκους στην Ηραία Γορτυνίας υποσχεθήκαμε την βελτίωση και συντήρηση του δρόμου Παλούμπα- Παππαδά.
Αυτό το τμήμα του δρόμο είχε να συντηρηθεί πάνω από μία δεκαετία.
Φέτος 1 χρόνο μετά (λόγω ότι μεσολάβησε ο χειμώνας που δεν εκτελούνται έργα οδοποιίας), το έργο εκτελέστηκε και ολοκληρώθηκε.
Ως Περιφερειακή Αρχή τηρούμε τις δεσμεύσεις μας προς τους πολίτες στο ακέραιο.
#ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ_ΣΚΑΝΤΖΟΣ #ΕΡΓΟ